Post new topic   Reply to topic    Tangra Forum Index -> Апликации
View previous topic :: View next topic  
batamata/Ash
Officer

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Spriteful - by batamata/Ash

0

Tenko идва нов тиър така че всеки ще получи възможност за изява. Доста добре написана апликация .. сравнително изчистено UI. Имаш някакви логове с роуга си които са сиво-зелени .. обаче това са неща които се оправят. Апликацията се приема добре си дошъл. Пиши на Zann, Sandro или Ashraven за инвайт, или на някой от гилдията те ще ни открият ... 

t3nk0
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Spriteful - by batamata/Ash

0

С този ilvl за ToS малко трудно да те вкараме в райд , ако успееш да го качиш малко ще е перфектно , понеже нямаме райдващи монкове :) Rogue ако решиш да го вкарваш при нас пак не е оферта понеже сме 3-4 ма Rogue райдващи и трудно ще намериш спот , но като монк е много по - вероятно :) Аз съм за !

Spriteful
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

re: App: Spriteful

0
The application submitted by Spriteful is as follows:

Quote:
Представете Се (името Ви не е задължително):
Методи Желязков

Години:
25

Име,клас,Специалност на героя Ви:
Aeròsmith, Windwalker Monk.

Игрално Време? (/Played):
11 days.

Линк Към Армори на Героя Ви:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/kazzak/aer%C3%B2smith

Каква е ролята на Класа ви в Раид.:
Tank/Dps/Heal.

Моля обяснете стила си на игра, защо използвате конкретните Таланти и Глифове, Ротация, Приоритети и т.н.:
Откъм таланти е доста просто, при RNGesus blessing да даде брейсъри+чест леджендерита се играе на Серенити. Без тях, Whirling Dragon Punch. Ротацията е базирана изцяло върху използването на различни умения. Тоест 1-2-3-2-1-3-2. Никога да не се повтаря едно и също умение едно след друго. Което е основната идея на Мастери за WW Monk и талантът Hit Combo. Приоритет към Cooldowns е базирано около това дали Fists of Fury/Strike of the Windlord са налице в следващите няколко секунди, тогава се приоритизарат след използването на Serenity/Storm,Earth and Fire/Touch of Death.

Моля Прикачете Скрийншот от Вашето UI по време на райд(Задължително).:
http://imgur.com/a/0A1RF

Имате ли Алтове. Ако имате желание може да линкнете Армори на някой от тях.:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/kazzak/sm%C3%B2kin

Ние райдваме 3 дена в седмицата - Четвъртък, Неделя и Понеделник 20:30 - 00:00 Българско Време. В колко от дните можете да бъдете Активен:
Графикът ми се променя постоянно. Работя на три смени със шест дневна работна седмица. Често ще бъде 2/3 или 1/3 и тук там 3/3. Като цяло поне 60-70% от рейдовете. Но графикът ми вероятно ще се промени за в бъдеще.

Ние използваме EPGP Райд Луут Система.Запознати ли сте с нея?:
Да. Използвам я преди.

Опит в WOW.Кога сте почнали, в Кой Експанжън какво сте правили.Бъдете Изчерпателни:
TBC - Black temple full clear, WOTLK - Full Naxxrammas , Ulduar, ToGC, ICC, Ruby Sanctum. Cataclysm - BWD, Bastion of Twilight, Firelands и Dragon Soul. Warlords of Draenor - Hellfire Citadel 11/13 Mythic pre nerf. Legion - EN 4/7 Mythic, Trial of Valor 3/3 HC , Nighthold - 3/10 Mythic.

Гилдии в Които сте Били.Защо Напуснахте Предишните си Гилдии:
Inner Circle (Sylvannas), Abeir Toril (Kazzak), Pescorus (Kazzak), Reign (Kazzak). - Дебилно отношение от много малки и смешни човечета дето си мислят че имат нещо между краката.

Имате ли някакви Логове? Ако Да, Може ли да ги видим?:
Никога не съм логвал. До сега винаги е било гилд тинги.

Защо решихте да кандидатствате при нас, с какво бихте били полезен. Защо трябва да ви вземем при Нас?:
Смяна въздуха , пък и почна да ми писва от западно-европейски путки. Като цяло съм доста сериозен откъм PvE и наистина ценя усилията на другите, които също се стремят към същите цели.

Имате ли Приятели в Тангра Които Могат да подкрепят Вашата Апликация:
Eleencee

Контролен Въпрос: Какво според Вас Означава Препот?:
Няколко секунди преди пулването на Боса , ползване на Pot за да може да се използва втори повреме на самият енкаунтър.

Инсталирали ли сте задължителните за гилдията адони: DBM/BigWigs, EPGPLootmaster, EPGP(DKP Reloaded), Weakauras, Exorsus Raid Tools :
Да.

Имате ли да добавите нещо:
Kappa 4Head.

Потвърдете че сте прочели и приемате Паривилата на Наща EPGP Система.:
Прочетени са.

Потвърдете че сте прочели и Приемате Правилата на Гилдията:
Прочетени и съм съгласен с правилата на гилдията.

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    Tangra Forum Index -> Апликации All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum