Post new topic   Reply to topic    Tangra Forum Index -> Апликации
View previous topic :: View next topic  
Zann of The Ten Storms
Guild Master

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Aullarya - by batamata/Ash

0

Постарал си се с апликацията и не виждам причина да не пробваме да играем заедно. 

Добре дошъл и успех. Пиши на мен, Аш или Сандро за инвайт.

t3nk0
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Aullarya - by batamata/Ash

0

Аз съм за :) Със сигурност ще си ни полезен :) а на нас ни трябват range dps  :)

Aullarya
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

re: App: Aullarya

0
The application submitted by Aullarya is as follows:

Quote:
Представете Се (името Ви не е задължително):
Веселин Петков

Години:
23

Име,клас,Специалност на героя Ви:
Aullarya, Mage, Frost

Игрално Време? (/Played):
36 дни и 20 часа

Линк Към Армори на Героя Ви:
https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/emeriss/aullarya

Каква е ролята на Класа ви в Раид.:
DPS

Моля обяснете стила си на игра, защо използвате конкретните Таланти и Глифове, Ротация, Приоритети и т.н.:
Играя PvP и PvE, като в момента PvE е по-приоритетен. Играя за удоволствие, но въпреки това се старая да се развивам с колкото се може по-високи темпове. Използвам редовните за PvE и PvP таланти, като ги сменям, ако се наложи (зависи от ситуацията, боса, мач ъп-а в арена и т.н.). Не знам как точно да обясня ротацията си, но съвпада с тази, която се прилага най-често и е съответно най-ефективна за Frost. Приоритетите са ми развитие и забавление, както за всяка игра.

Моля Прикачете Скрийншот от Вашето UI по време на райд(Задължително).:
https://www.dropbox.com/s/8x03ya4fd6k34d6/Screen%20Shot%202017-05-26%20at%2014.53.35.png?dl=0

Имате ли Алтове. Ако имате желание може да линкнете Армори на някой от тях.:
Нямам в момента. Mage като клас ми харесва и играя само него.

Ние райдваме 3 дена в седмицата - Четвъртък, Неделя и Понеделник 20:30 - 00:00 Българско Време. В колко от дните можете да бъдете Активен:
Ще мога и в трите, като,разбира се, може и да има единични дни, в които няма да мога.

Ние използваме EPGP Райд Луут Система.Запознати ли сте с нея?:
Да

Опит в WOW.Кога сте почнали, в Кой Експанжън какво сте правили.Бъдете Изчерпателни:
Започнах да играя WoW още в classic. Купих си акаунт и играех в Blizzard за около половин година. Там имах Mage, като основно играех PvP. ходил съм и на райдове, но точен отчет за това кога и какво съм правил, не мога да дам(беше доста отдавна). Само си спомням, че беше адски скъпо да отидеш на райд :D. След това, като излезе TBC започнах да играя в различни нелегални сървари, отново PvP основно, харесваше ми повече, от колкото PvE. След това играех до края на Lich King, като съм правил много ICC, Sunwell и т.н. Върнах се към Blizzard преди няколко месеца, в края на WoD, като успях да райдвам HFC на Normal, Heroic и Mythic. Пуснаха Legion експанжън и от старта до сега съм минал многократно NH на Normal x20-25 пъти, Heroic x20 пъти, Mythic - първите 3 боса около 5-6 пъти и от 4-6 ( Tichondrius, spellblade и Krosus) - 2 пъти. Освен това съм минал много M+ Dungeons, точен брой и кои по колко, не мисля, че мога да ви кажа.

Гилдии в Които сте Били.Защо Напуснахте Предишните си Гилдии:
Преди бях част от райд групата на The Fury Covenant, но поради множество проблеми с GM, поради това, че беше грък, а аз българин и този факт не му харесваше, постоянно се карахме, постоянно ме кикваше от райд-а, защото "негов приятел щял да заеме моето място" и куп още много, аз напуснах. Проведох един последен разговор с него, в който ми беше обяснено, че са се обединили 2 гилдии и вече има по-добри Mage-ове от мен и вече няма място в райд групата им. Логовете от Mythic не са ми най-добрите, още повече, че са от първите ми опити. Мисля, че сега нещата биха били много по-добре.

Имате ли някакви Логове? Ако Да, Може ли да ги видим?:
https://www.warcraftlogs.com/character/eu/emeriss/aullarya

Защо решихте да кандидатствате при нас, с какво бихте били полезен. Защо трябва да ви вземем при Нас?:
Първо - българска гилдия. Имате добър PvE прогрес, нещо, в което се целя и аз самият. Мога да предложа помощ при PvE и PvP, стига да имам време. Нямам против boost-ване на alt-ове и с удоволствие бих ударил едно рамо. Като играч, а и като човек имам широк мироглед, разбирам се добре с хората, обичам да давам и получавам съвети, приемам критика, стига тя да е градивна.

Имате ли Приятели в Тангра Които Могат да подкрепят Вашата Апликация:
Нямам такива, все още.

Контролен Въпрос: Какво според Вас Означава Препот?:
Използването на potion преди pull-a, за да може да се използват втори път, след като им изтече Global CD. Прави се преди да си в combat, за да може да се активират повторно, след като си в combat. Не мисля, че е перфектното обяснение, но основната идея е тази :D

Инсталирали ли сте задължителните за гилдията адони: DBM/BigWigs, EPGPLootmaster, EPGP(DKP Reloaded), Weakauras, Exorsus Raid Tools :
Някои от тях, да. Ако е необходимо, ще инсталирам всички.

Имате ли да добавите нещо:
Надявам се, да бъда приет. :)

Потвърдете че сте прочели и приемате Паривилата на Наща EPGP Система.:
Да, прочетох ги.

Потвърдете че сте прочели и Приемате Правилата на Гилдията:
Да, прочетох ги.

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    Tangra Forum Index -> Апликации All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum