Post new topic   Reply to topic    Tangra Forum Index -> Апликации
View previous topic :: View next topic  
batamata/Ash
Officer

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Elencee - by batamata/Ash

0

Апликацията се приема, добре дошъл, пиши на Zann, Sandro или Ashraven за инвайт

Elencee
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

re: App: Elencee

0
The application submitted by Elencee is as follows:

Quote:
Представете Се (името Ви не е задължително):
Казвам се Лъчезар, приятно ми е!

Години:
20

Име,клас,Специалност на героя Ви:
Eleencee, Demon Hunter, Havoc (евентуално и Vengeance)

Игрално Време? (/Played):
25 дни на мейн героя, около 1-2 дни с този

Линк Към Армори на Героя Ви:
http://eu.battle.net/wow/en/character/kazzak/eleencee/simple

Каква е ролята на Класа ви в Раид.:
Мобилен клас с големи Single Target и AoE възможности. Може лесно да сменя таргети без голяма загуба на DPS.

Моля обяснете стила си на игра, защо използвате конкретните Таланти и Глифове, Ротация, Приоритети и т.н.:
Таланти за райд:1 Felblade/Blind Fury; 2 Demon Blades; 3 First Blood; 4 Soul Rending; 5 Nemesis; 6 Master of the Glaive; 7 Chaos Blades. Това е билд, който е ориентиран повече към single target fight-ове като например Krosus. Друг билд, който бих използвал за m+ или fight-ове като Skorpyron е този с Tier 1 Blind Fury; 2 Demonic Apetite; 3 Chaos Cleave; 6 Demon Reborn; 7 Demonic. Ротация: Offensive cooldown-и (Nemesis, Meta, Chaos Blades, Prepot) -> Fury of the Illidari-> Поддържане на Fel Rush под 2 charge-а, използване на Felblade и най-важното - Chaos Strike, Throw Glaive в краен случай. Stat priority - Crit > Mastery > Haste (= с Anger) > Versatility.

Моля Прикачете Скрийншот от Вашето UI по време на райд(Задължително).:
http://imgur.com/a/oaqEv LFR Krosus

Имате ли Алтове. Ако имате желание може да линкнете Армори на някой от тях.:
Това всъщност се води мейн - http://eu.battle.net/wow/en/character/sylvanas/Eleisa/simple

Ние райдваме 3 дена в седмицата - Четвъртък, Неделя и Понеделник 20:30 - 00:00 Българско Време. В колко от дните можете да бъдете Активен:
2 до 3 от дните

Ние използваме EPGP Райд Луут Система.Запознати ли сте с нея?:
Да, запознат съм със системата и правилата и от форумите.

Опит в WOW.Кога сте почнали, в Кой Експанжън какво сте правили.Бъдете Изчерпателни:
Играта я играя от TBC в пиратски сървъри. В началото не съм бил кой знае колко сериозен с /отдаден на райдването, но съм играл играта в почти всеки експанжън.В TBC съм райдвал малко Tempest Keep и Black Temple поне доколкото сървъра позволяваше. В Wotlk съм райдвал ICC, в Cata Dragon Soul и Firelands, а в следващите експанжъни не съм райдвал. Започнах в Blizzard малко след старта на Legion като от тогава проявявам по-голям интерес към райдването.

Гилдии в Които сте Били.Защо Напуснахте Предишните си Гилдии:
Този герой не е бил в други райдващи гилдии, защото е нов. Друидът ми в Sylvanas е в Six Hundred Eighty First.

Имате ли някакви Логове? Ако Да, Може ли да ги видим?:
За съжаление все още нямам логове.

Защо решихте да кандидатствате при нас, с какво бихте били полезен. Защо трябва да ви вземем при Нас?:
Имам приятели във вашата гилдия, които познавам от гилдията в Sylvanas и доста от тях започнаха в Казак и ми препоръчаха вашата гилдия. Надявам се да бъда максимално полезен в райдването, Mythic + групите и всякакви други мероприятия. Важно е да сме позитивни и да се разбираме :)

Имате ли Приятели в Тангра Които Могат да подкрепят Вашата Апликация:
Да - Leafgroup

Контролен Въпрос: Какво според Вас Означава Препот?:
Prepot е когато си изпиеш Potion-а 1-2 секунди преди пул с цел да могат да се изпият общо 2 за боса.

Инсталирали ли сте задължителните за гилдията адони: DBM/BigWigs, EPGPLootmaster, EPGP(DKP Reloaded), Weakauras, Exorsus Raid Tools :
Да

Имате ли да добавите нещо:
Към този момент не.

Потвърдете че сте прочели и приемате Паривилата на Наща EPGP Система.:
Потвърждавам,че съм се запознал с правилата на loot системата.

Потвърдете че сте прочели и Приемате Правилата на Гилдията:
Потвърждавам, че съм прочел правилата на гилдията.

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    Tangra Forum Index -> Апликации All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum