Post new topic   Reply to topic    Tangra Forum Index -> Апликации
View previous topic :: View next topic  
batamata/Ash
Officer

Send private message
Reply with quote

re: APPROVED - App: Kharradox - by batamata/Ash

0

Здравей Илиан и добре дошъл, винаги има нужда от още рейндж дпс-и, за прогрес босовете едва ли ще можеш да се включиш, като гледам гиър и логове, обаче малко по малко от хероик и нормал рънове ще се пооблечеш. Пиши на Zann, Sandro или Ashraven за инвайт.

Kharradox
In-Game Lowest Rank 10

Send private message
Reply with quote

re: App: Kharradox

0
The application submitted by Kharradox is as follows:

Quote:
Представете Се (името Ви не е задължително):
Здравейте, аз съм Илиян играя WoW от Ноември. Играл съм преди на WotLK. Преместих се от Sylvanas realm заедно с хората, с които играем заедно, но с малко закъснение ( :

Години:
25

Име,клас,Специалност на героя Ви:
Kharradox, Affliction/demonology

Игрално Време? (/Played):
27 дни, 22 часа, 21 минути

Линк Към Армори на Героя Ви:
Все още не се е ъпдейтнал сайта и го няма нито в Силванас нито в Казак.

Каква е ролята на Класа ви в Раид.:
damage dealer

Моля обяснете стила си на игра, защо използвате конкретните Таланти и Глифове, Ротация, Приоритети и т.н.:
Харесвам много демонологията, но нямам достатъчно haste, играя на Афликшън, защото имам по-добър гиър и също доста ми харесва.

Моля Прикачете Скрийншот от Вашето UI по време на райд(Задължително).:
file:///E:/Games/World%20of%20Warcraft/Screenshots/WoWScrnShot_022317_210029.jpg

Имате ли Алтове. Ако имате желание може да линкнете Армори на някой от тях.:
Не

Ние райдваме 3 дена в седмицата - Четвъртък, Неделя и Понеделник 20:30 - 00:00 Българско Време. В колко от дните можете да бъдете Активен:
За момента мога бъда активен във всеки един от дните.

Ние използваме EPGP Райд Луут Система.Запознати ли сте с нея?:
Да

Опит в WOW.Кога сте почнали, в Кой Експанжън какво сте правили.Бъдете Изчерпателни:
Започнах на Бърнинг Крусейд и продължих на Лич кинга. В пиратски сървър. 3 години и половина. Бях guild master по стечение на обстоятелствата, райд лидер и Ферал друид танк. Частично играх на Катаклизъм, но бях още в универстета и не ми оставаше време.

Гилдии в Които сте Били.Защо Напуснахте Предишните си Гилдии:
Six hundred eighty first. Цялата група, с която рейдваме и като цяло прекарваме времето си в играта заедно сменяме релма, поради различия с ръководството на предходния гилд.

Имате ли някакви Логове? Ако Да, Може ли да ги видим?:
https://www.warcraftlogs.com/reports/zRvCPQ6721YmVXF4/#fight=7

Защо решихте да кандидатствате при нас, с какво бихте били полезен. Защо трябва да ви вземем при Нас?:
Имам чувство за хумор и мога да призовавам хора. Освен това бързо схващам :D

Имате ли Приятели в Тангра Които Могат да подкрепят Вашата Апликация:
Leafgroup, Aronera, Zaicev (с когото се познаваме от повече от 10 години от wow и други...

Контролен Въпрос: Какво според Вас Означава Препот?:
Използване на поушън (of pologned power например) точно преди пул на боса, за да може да се използва още веднъж по време на файта.

Инсталирали ли сте задължителните за гилдията адони: DBM/BigWigs, EPGPLootmaster, EPGP(DKP Reloaded), Weakauras, Exorsus Raid Tools :
Още не.

Имате ли да добавите нещо:
Не

Потвърдете че сте прочели и приемате Паривилата на Наща EPGP Система.:
Да

Потвърдете че сте прочели и Приемате Правилата на Гилдията:
Да

Posts from:   
Post new topic   Reply to topic    Tangra Forum Index -> Апликации All times are GMT - 5 Hours
Page 1 of 1

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You can reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum